וידאו לעסקים / מסכי תצוגה לעסקים

מסכי וידאו לעסקים

בעלי עסקים קטנים וגדולים, מבינים שכיום מסרים שיווקיים ומכירתיים מועברים ע"י מסכים בכלל ועל גבי מסכי וידאו בבית העסק בפרט ! BE2BEAT ממליצים לכם להתקדם לדור הבא בעולם התוכן השיווקי, ולהתאים תוכן שיווקי על מסכי לד באיכות גבוהה בצורה שתגדיל לכם את המכירות ותמנף את העסק שלכם לרמה שלא הכרתם.

מה אנחנו עושים?

שרותי מדיה לעסקים האחריות שלנו היא לנהל לכם את התוכן על המסכים ולדאוג שהחומר המוצג ימתג אתכם וישווק אתכם בצורה הכי טובה אל מול הלקוחות. תפקידנו לדאוג שתוכן הוידאו המוצג יהיה באיכות וברזולוציות המתאימות והטובות ביותר.

אנחנו מציעים לכם שרותי מדיה לעסק ואת כל שרותי התוכן תחת קורת גג אחת !

רכישה והתקנת מסכים לעסק, מערכות סאונד , עריכה והפקת תוכן שיווקי ופרסומי. הפקת סרטוני תדמית, הפקת באנר עסקי, צילום מוצרים, צילום מנות מקצועי, עיצוב תפריטים דיגיטליים למסעדות , הפקת תוכן אינטראקטיבי למסכי מגע, אולפן הקלטות ועוד ועוד… שרותי וידאו לעסקים באיכות הגבוהה ביותר

שילוט דיגיטלי לעסקים

BE2BEAT מציעה ללקוחותיה נגן שילוט דיגיטלי לעסקים המאפשר שילוב תכנים מעוצבים ומותאמים לעסק שלכם על גבי מסך לד מפוצל, כך שתוכלו להזין תכנים שיווקיים ופרסומיים בצורה עצמאית, או שאנחנו נעשה זאת בשבילכם!

מה זו בעצם מערכת שילוט דיגיטלי לעסקים על גבי מסכים???

» זו מערכת שנועדה כדי לדבר עם הלקוחות שלכם דרך המסכים !
» זו מערכת שנועדה כדי להציג ולמכור את המוצרים שלכם !
» זו מערכת שנועדה כדי להציג מידע רלוונטי ללקוחות שלכם !
» זו מערכת שנועדה כדי לספר ללקוחות שלכם מה חדש !

מה המערכת יודעת לעשות?

הצגה ושידור הודעות טקסט, מבזקי חדשות ועדכוני ספורט, סרטונים, תמונות של מבצעים ומוצרים, שילוב והצגת אתר האינטרנט שלכם, דף הפייסבוק, ערוץ ה youtube, הלוגו ובעצם כל מידע רלוונטי אותו תרצו להציג על גבי המסך. ישנה גם אפשרות ליצור אינטראקציה תוך שימוש במסכי מגע והתאמת תוכן למסכי מגע וזאת על מנת לאפשר ללקוח לגעת ולחוש את המוצרים ולמצוא את מה שחיפש ! אנו נספק לכם גם שרותי עיצוב גרפי למסך, שרות ותמיכה טכנית 24/7 והדרכה מלאה על התוכנה שתאפשר לכם שליטה מלאה על התוכן מכל מקום בעולם. על מנת שנצליח למשוך את מרב תשומת הלב של הלקוחות, חשוב לציין שמיקום נכון של המסך הכרחי להשגת המטרות שאנו רוצים להשיג מהלקוחות שלנו ומקהל היעד שלנו! (אנחנו נשמח לייעץ לכם על דגמי מסכים שונים והתקנת המסכים). האחריות שלכם להעביר לנו תוכן איכותי בכדי שנוכל להציג אותו בצורה הטובה והמיטבית ביותר על גבי המסכים! זהו שילוט דיגיטלי לעסקים

נגן המולטימדיה BPLAYER – מסכי תצוגה לעסקים

BE2BEAT מציגים את הדבר הבא בעולם התוכן והמדיה הדיגיטלית. נגן ה – BPLAYER שפיתחנו הוא נגן וידיאו ארט מהמתקדמים בעולם, אשר יוצר אווירה של בילוי בשילוב תוכן שיווקי ופרסומי עבור מסכי תצוגה לעסקים בבית העסק שלך.

BPLAYER נגן מולטימדיה למסכי פרסום דיגיטליים בדרך לעסק שלך

ה – BPLAYER מותקן על גבי מחשב נייח או נייד בבית העסק, מתחבר למסכים מכל הסוגים והגדלים וכן למערכת הסאונד.
ל – BPLAYER מערכת תוכן מקצועית שייעודה לייצר אווירה חדשנית ומפעימה ולהנעים את זמן הלקוחות בבית העסק תוך צפייה במסכים.
ה – BPLAYER הינו נגן היודע לדבר בשפה משותפת עם כל סוג של מסך או מקרן ולהציג עליו את התוכן המבוקש. (קליפים, סרטוני אווירה, תמונות מוצרים מתחלפות ועוד)
ל – BPLAYER אפשרות ליצור תמונה אחת על גבי מס' מסכים שונים (Video Wall).
ל – BPLAYER אפשרות לשדר מספר אזורי וידיאו / אודיו בו זמנית כאשר כל אחד מהאזורים משמיע מוסיקה שונה ומציג תוכן שונה על גבי המסכים.
ה – BPLAYER הוא גם נגן מוסיקה מקצועי אשר יודע ליצור אווירה של dj קטן המשמיע מוסיקה ומתחבר למערכת הסאונד עם אפשרות לשילוב כמה רשימות השמעה, מיקס מושלם ואיזון עוצמת שמע אחידה בין השירים.
ל – BPLAYER אפשרות ליצור ליסט מוסיקלי המשלב גם קליפים מוזיקליים וסרטונים מותאמים המשודרים על גבי המסך.

BPLAYER – נגן שירגש אתכם ואת הלקוחות שלכם

BE2BEAT
MUSIC&MULTIMEDIA

המערכת מתאימה לכל סוגי העסקים ובעיקר עבור מסכים למסעדות / מסכים למועדוני כושר / מסכי וידאו למרכזי ספורט / מסכים לקניונים ומרכזי קניות / מסכי וידאו לרשתות אופנה / מסכי וידאו לברים ומועדוני לילה. הנגן משדר סרטונים עם סאונד, סרטוני אווירה, משמיע הודעות קול, משלב את הלוגו של בית העסק על גבי המסך ומשדר הודעות טקסט שרצות על המסך והכל עם אפשרות לתזמון אוטומטי מלא באמצעות יומן מובנה. בעלי עסקים שואלים את עצמם איך מעלים קליפ או הופעה על גבי מסך פרסום? או איך מעלים סרטון תדמית? או סרטון של מוצרים? אז אם אתה בעל מועדון כושר רוצה להציג אימון וירטואלי, או קליפים מוסיקלים בחדר הספינינג במועדון הכושר. או שאתה בעל רשת אופנה מעוניין להציג על גבי מסכים את הקולקציה החדשה של הבגדים בחנות או אפשרות להציג מוצרים וגם להשמיע הודעות קול ומבצעים ברקע? אז כל מה שאתם צריכים נמצא בנגן אחד מיוחד -ה BPLAYER!