שילוט דיגיטלי

גלרייה

סינמטק תל אביב

» לקוח: סינמטק תל אביב

 ניהול תוכן למסכים 

התקנת נגני שילוט דיגיטלי ביותר מ – 40 מסכים בסינמטק תל אביב. ע"ג המסכים מוצגים טריילים של סרטים, מידע כל אירועים וכנסים במתחם, פרסומים שונים ומערכות הכוונה.

פיתוח אפליקציה ייעודית 

BE2BEAT פיתחה עבור הלקוח מערכת אוטומטית המציגה את שמות הסרטים, שעות ההקרנה ואולם ההקרנה בתצוגה יומית תוך כדי משיכה אוטומטית של המידע מדאטה בייס של הלקוח. בנוסף – בכל אולם מציגה המערכת על גבי המסך את הסרט המוקרן בזמן נותן ואת ההקרנה הבאה

נגן וידאו

ביג click+

» לקוח: מרכזי ביג

מסכי מגע מקצועיים

להתקנה שביצענו בסניף הפיילוט הראשון באשדוד של מסכי מגע מקצועיים בשילוב קוראי QR וכרטיסים מגנטיים בעמדות האיסוף ועמדת הכניסה ושלושה מסכי טלוויזיה מקצועיים מאחורי חיפוי זכוכית, פיתחנו עבור הלקוח גם אפליקציה ייעודית המברכת את הלקוח בשמו המלא ע"ג המסכים בעת כניסתו למתחם

מגוון שירותי סטודיו - דיוטי מוטי

» לקוח: דיוטי מוטי 

מוזיקה בדיוטי מוטי

BE2BEAT מספקת שרותי מוסיקת רקע לכל סניפי הרשת עם רשימות השמעה מותאמות לקהל הלקחות הצעיר של הרשת האופנתית, שרותי התקנות סאונד ורמקולים.
ניהול תוכן למסכים בדיוטי מוטי
רשת דיוטי מוטי הבינה כבר מזמן את הצורך הקריטי במידע שיווקי ופרסומי ללקוחות שמוקרן באמצעות מגוון מסכים וקירות וידאו המפוזרים בסניפים השונים,
BE2BEAT שמחה לייעץ ולהכווין את הרשת בניהול התוכן המוקרן על המסכים, בין אם מדובר במסכים בתוך הסניף הפונים ללקוחות הרשת, ובין אם מדובר בשלטי חוצות הפונים לקהל הרחב.

נגן וידאו

ריפליי משרדי תצוגה

» לקוח: ריפליי

התקנת מסכי שילוט דיגיטלי מקצועיים + ניהול תוכן ומיתוג מסכים. 

הקודם
הבא

שילוט דיגיטלי MIDTOWN תל אביב

» לקוח: MIDTOWN תל אביב

שילוט דיגיטלי וניהול תוכן עבור בניין המשרדים מידטאון שבתל אביב.

הקודם
הבא

שילוט הכוונה ב-SOHO נתניה

» לקוח: SOHO- נתניה

עיצוב, תכנון, הקמה והתקנה של עמדות שילוט והכוונה דיגיטליות – חוץ מלא. עמדות ההכוונה מעוצבות וממותגות אישית הכוללות מסכים בעלי בהירות גבוהה לעמידה באור שמש ישיר. בנוסף – העמדות הינן עמדות חוץ מלא העמידות בכל תנאי מזג האוויר. ניהול התוכן ע"ג המסכים והכוונת המבקרים נעשית באמצעות תוכנת ניהול תוכן מתקדמת ובלעדית לחברתינו.

הקודם
הבא

ביג פאשן נצרת

» לקוח: ביג פאשן -נצרת  

כחלק מתהליך שדרוג הלובאים בקניון ביג פאשן נצרת – בוצעה על ידינו התקנת מסכים מקצועיים בעלי בהירות גבוהה מאחורי חיפוי זכוכית. בנוסף, הותקנו מערכות ניהול תוכן המאפשרות שליטה ועדכון של המסכים מנקודה אחת.

4

נתח קצבים

» לקוח: רשת נתח קצבים

מערכת שמע מקצועית + תוכן מוזיקלי

התקנת מערכות שמע מקצועיות (רמקולים + מגברים) בכל סניפי הרשת + נגני תוכן מוזיקלי ומותאם אישית לרשת.

ניהול תוכן למסכים – רשת נתח קצבים

התקנת מסכי שילוט דיגיטלי מקצועיים + ניהול תוכן ומיתוג מסכים. בנוסף – הותקנו מסכי גב קופה לפרסום מבצעים ומועדון לקוחות.

נגן וידאו