מי אנחנו Be2beat?

BE2BEAT תקשרו עם הלקוחות, העצימו את המותג

מי אנחנו Be2beat?

BE2BEAT תקשרו עם הלקוחות, העצימו את המותג

 
BE2BEAT הינה חברה המספקת פתרונות מולטימדיה מקצועיים לעסקים וארגונים,
החל מנגני מוזיקה ווידאו מתקדמים, תוכנות מקצועיות שפותחו על ידי החברה ותוכן מגוון ומותאם אישית.
בנוסף, מספקת החברה התקנת מערכות סאונד, מסכים ופתרונות מולטימדיה נוספים והכל תחת קורת גג אחת.
One stop shop הן ברמת הידע המקצועי (מהנדסי סאונד, עורכי מוזיקה מקצועיים, גרפיקאים מובילים, פיתוח תוכנה ואפליקציות) והן ברמת השירות והזמינות 24/7. בשל כך, בחרו בשירותי החברה החל מחברות גדולות ומובילות המשק ועד עסקים קמעונאיים קטנים.
 

מה אנחנו עושים?

אנחנו מציעים מגוון פתרונות תוכן ברמה גבוהה ותוכנה מתקדמת שתציג עבורכם תכנים/פרסומים של בית העסק שלכם על גבי מסכים. אנו גם מספקים שרותי ניהול תוכן למסכים. האחריות שלנו היא לנהל עבורכם את התוכן במסכים ולדאוג שהחומר המוצג ימתג, ישווק אתכם ויגרום ללקוחות שלכם לא להוריד את העיניים מהמסך. אנשים רבים השומעים את המילה מולטימדיה לרוב חושבים על הנייד שלהם או על הטאבלט – אז בואו נספר לכם למה התכוון המשורר! אנחנו מדברים על תוכן שמוצג על גבי מסכים בתוך בית העסק (Indoor) ,או מוקרן על שטחים שונים וכן תוכן שמוצג על מסכי Outdoor ענקיים או עמדות תצוגה. Be2beat מספקת תוכן למסכים שונים כבר מס' שנים.

מוזיקה מקצועית לעסקים

ברשותינו מגוון ענק של רשימות השמעה אותם תוכלו להשמיע ולהתאים לאופי של בית העסק שלכם. כמו כן אנו מציעים בניית ליסט בהתאמה אישית (Custom Maid). קלאסיקות טובות מפעם בשילוב מוסיקה עכשווית, אשר מתעדכנת כל הזמן כדי שתמיד תהיו בעניינים. התאמת תוכן מוסיקלי לעסק טומנת בחובה אחריות גדולה, אשר גורמת לנו להרגיש שותפים להצלחה בבית העסק שלכם. כאנשי מוזיקה אשר מגיעים מעולם המוזיקה, אנחנו מבטיחים לכם שאתם בידיים טובות אשר דואגות ליצור עבורכם את האווירה המושלמת, בעזרת השמעת מוזיקה איכותית שתשפר את חוויית הבילוי של הלקוחות שלכם ותגרום להם לחזור לבית העסק שלכם!

ניהול תוכן למסכים

ניהול תוכן למסכים הוא קריטי עבור העסק שלכם, כמו כן הפקת סרטוני תדמית לעסק, שרותי מדיה לעסקים , ניהול באנרים לעסק עבור מסך דיגיטלי לפרסום הפקת סרטונים לעסקים, באנר לאתר וכן מסכי פרסום לעסק…

מגוון שירותים נוספים BE2BEAT

שרותי סטודיו לעסק: עיצוב גרפי ועריכת תוכן אולפן הקלטות פתרונות חומרה BE2BEAT מחלקת התקנת מסכים שילוט דיגיטלי מחלקת התקנת מערכות סאונד וציוד הגברה